UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Służy właśnie, bo Polska powinna się wzorować na państwach prawa, gdzie ono nie działa wstecz. Jak ws wieku emerytalnego, w państwie prawa można takowy podnieść tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, a w Polsce podnieśli wszystkim.