Dachowanie w Gronowie Górnym

53
08.01.2020
Dachowanie w Gronowie Górnym
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (8 stycznia) przed godz. 12 w Gronowie Górnym 54-letni mężczyzna kierujący mazdą najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy i dachował. Inni kierowcy pomogli mu wydostać się z auta, na szczęście nic mu się nie stało. Zobacz zdjęcia.

Policjanci złożą wniosek do starosty, by zlecić badania, czy stan zdrowia 54-latka pozwala mu na prowadzenie auta.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca powinien być zdrowy. Dlatego kierowcy w podeszłym wieku muszą przechodzić coroczne badania.
(2020.01.08)
No proszę nawet sam naczelnik się pofatygował. Panie naczelniku wieś woła o patrole.
(2020.01.08)

info

12  
  2
Człowieku 54 - latek to młody jeszcze człowiek !!! Nie pisz bzdur !!!
(2020.01.08)

info

94  
  6
A czy taki "ogon"z tyłu pani policjantki to jest dozwolone???
(2020.01.08)
Powinna zostać utworzona lista chorób, schorzeń które dyskgalifikują do prowadzenia pojazdu mechanicznego.
(2020.01.08)
Kierowcy powinni być badani też przez lekarza psychiatrę. Niektórzy nie potrafią się normalnie zachować na drodze.
(2020.01.08)

info

23  
  6
Przykładem niech będą kierowcy słynnych dwóch wiosek.
(2020.01.08)
Każdy wiek jest podeszły....dwudziestolatek podchodzi pod 30-tke..40 stolatek pod 50-tke itd...wiec wszyscy powinni być badani...doslownie...badani a nie ogladani przez lekarzy..
Farmer(:-0) (2020.01.08)

info

20  
  5
To sprawa prywatna czy ktoś robi sobie badania. Coraz mniej wolności w Polsce, coraz mniej swobód. W Polsce to powinno być jak w Texsie. Tam jest wolność i dlatego jest i bogactwo.
(2020.01.08)
Dzisiaj posiadanie samochodu na wsi to konieczność zwłaszcza dla starszych ludzi, bo tam nie ma autobusów. Tacy ludzie muszą jakoś dojechać do lekarza. Odebranie im tego prawa to praktycznie wyrok śmierci dla tych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie, a takich jest coraz więcej.
(2020.01.08)