UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

K...a sami fachowcy, doradcy i mistrzowie kierownicy dorwali się do klawiatury. A kto z was jest za egzaminem weryfikujacym umiejętności jazdy samochodem. Tak raz na 5 lat, egzamin praktyczny i teoretyczny. I góra trzy podejścia. Nie zdajesz, nie jeździsz. Egzaminy oczywiście bezpłatne. No teraz to pominusujecie sobie...co? A dealerzy nowych szmelców to by tego nie przeżyli. Wszak nowy złom kupują często ludzie starsi z sowitymi emeryturami. A u nich z badaniami psychotechnicznymi byłoby słabo.