UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył
Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył