Wybrany wątek opinii
A z ciebie nie będzie dobry mąż jak tak głupio komentujesz a nie znasz dziewczyny
Do moderacji
Odpowiedz
7
25
Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
sam jestes imbecyl
Do moderacji
Odpowiedz
1
3