UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
K...a sami fachowcy, doradcy i mistrzowie kierownicy dorwali się do klawiatury. A kto z was jest za egzaminem weryfikujacym umiejętności jazdy samochodem. Tak raz na 5 lat, egzamin praktyczny i teoretyczny. I góra trzy podejścia. Nie zdajesz, nie jeździsz. Egzaminy oczywiście bezpłatne. No teraz to pominusujecie sobie...co? A dealerzy nowych szmelców to by tego nie przeżyli. Wszak nowy złom kupują często ludzie starsi z sowitymi emeryturami. A u nich z badaniami psychotechnicznymi byłoby słabo.