Wybrany wątek opinii

Jak czytam coś takiego to od razu mi się niedobrze robi. Ma oczy i mózg, to chyba widzi stan dróg, czy nawierzchnia sucha czy mokra itd. Patrząc na drogę w miejscu wypadku to wydaje się nie najgorsza. Nic innego jak za ciężka nóżka. Wyszła z tego cało, bo uderzyła z prawej strony i tyle w temacie!
(2020.01.02)
A mi się rzygać chce gdzie widzisz drogę na zdjęciach
Świadek zdarzenia (2020.01.02)
@Świadek zdarzenia - Rzygasz na drogi i dziury wypala
(2020.01.02)
Powrót do komentarzy