Wybrany wątek opinii
Jak czytam coś takiego to od razu mi się niedobrze robi. Ma oczy i mózg, to chyba widzi stan dróg, czy nawierzchnia sucha czy mokra itd. Patrząc na drogę w miejscu wypadku to wydaje się nie najgorsza. Nic innego jak za ciężka nóżka. Wyszła z tego cało, bo uderzyła z prawej strony i tyle w temacie!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
A mi się rzygać chce gdzie widzisz drogę na zdjęciach
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Świadek zdarzenia - Rzygasz na drogi i dziury wypala
Do moderacji
Odpowiedz
0
0