A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety nie ma się co przejmować, dziewczyna jest młoda i się uczy. Komentarze nie są tutaj na miejscu. I jesteś zwykłym idiotą, bo są pokazane zdjęcia i ta słynna audi a3 o której mówisz jest pokazana i tez na moje oko nie jest zielona. Najwidoczniej jest coś z twoim wzrokiem nie tak.
A Ty to wiesz napewno po zajęciach że grzala. Bystrosci i fantazji tylko pozazdrościć
Tatuś szczęśliwy że dziecku się nic nie stało.
oceniając powinieneś być na miejscu. Bez takich ludzi jak Ty świat bez takich byłby lepszy
Gdzie się spieszyla jest wogole taka miejscowość
Samochód był jej i partnera, sami zarobili
Dziękuję za gratulacje córka miała swoje kluczyki nie wszyscy są nierobami w wieku 19 lat
Widać po aucie = jechała 10/h; )
Sprzeda ziemię co dziadek Niemca zabrał i kupi nowe auto. I dalej ogień.
A po tobie że jesteś idjota