UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprzedam Renowke. Igła, mało jezdzona. Generalnie nie bita, raz tylko przyper... Tylko wsiasc i jechac... na lawecie.
Sprzedam Renowke. Igła, mało jezdzona. Generalnie nie bita, raz tylko przyper... Tylko wsiasc i jechac... na lawecie.