135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie piszą różnie złorzeczy żeby zaszkodzić. Dziewczyna była trzeźwa i nie była pod wpływem niczego tylko urwało jej się koło od samochodu i nie zapanowała nad kierownica.
A to co tytuł twojej autobiografi.Nie rozpusuj się bardziej bo i tak już dużo o tobie mówi
Drzewo (2020.01.03)
Ludzie mówią ha ha chyba w kole gospodyń wiejskich do których należysz nie ma to jak wypowiedź wiejskiego niedoksztalconego cwoka a mówią ze Polska wieś jest taka nowoczesna ludzie mówią ha ha ha przeczytaj jakaś książkę i nie posluchuj ha ha ha A na Kargulowe pole zesilj wszystkie plagi egipskie ha ha ha
Jestem z miasta (2020.01.03)
Dla Pana wiadomości panie gość. Kup Pan se okulary żadnej policji i karetki nie było. Owszem była straż ale to z zupełnie innej przyczyny niż Pan sądzi. Że też wszystko kojarzy się Panu tak jednoznacznie. Trza było na rower wsiadać i kilka fotek zrobić. O jezuuuu jak ja nie lubię takich ciekawskich co to sobie wsxystko odpowiedzą. Fuuuuu, bleeee.
Xxxend (2020.01.03)
@Xxxend - Pewnie to samo jak w Bielniku II też PGR podpalili petardami.
@Xxxend - Nie robiÄ™ fotek z takich miejsc jak PGR-y, bo szkoda aparatu.
@Xxxend - W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej brało udział 13 strażaków.
A Ty wiesz tyle co zjesz coś nie doczytasz coś głupiego dopiszesz.Wysoki iloraz inteligencji tylko pozazdrościć
Goście (2020.01.03)
Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.
Zaq (2020.01.03)
19 latka to nie kobieta. Kobietą będzie, jak urodzi dziecko. Jak można jechać za szybko i uderzyć w drzewo? Jak można nie umieć przewidzieć zagrożenia? Prawo jazdy jednak nie jest dla każdego. To nie hejt, to fakty.
Ernest (2020.01.03)

info

0  
  0