UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie piszą różnie złorzeczy żeby zaszkodzić. Dziewczyna była trzeźwa i nie była pod wpływem niczego tylko urwało jej się koło od samochodu i nie zapanowała nad kierownica.


Anuluj