UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.

Zaq

Anuluj