UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.
Zaq