UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.

Zaq