Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.
Zaq (2020.01.03)
Na prostej drodze, w dobrych warunkach pogodowych, na dobrej nawierzchni, dobrym autem. Nie moglo.
(2020.01.03)
A jakbys ty jechal i byl na miejscu tego drzewa???
Gosc (2020.01.03)
Powrót do komentarzy