Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem skąd ta nienawiść. Każdemu mogło się przytrafić. Tacy właśnie są Polacy żerowanie na czyimś nieszczęściu. Myśle że sam wypadek był wystarczającą nauczką, a osoby zawistnie komentujące chyba nie mają co robić w domu bo raczej nikomu z was nie zaszkodziła tym zdarzeniem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Na prostej drodze, w dobrych warunkach pogodowych, na dobrej nawierzchni, dobrym autem. Nie moglo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A jakbys ty jechal i byl na miejscu tego drzewa???
Do moderacji
Odpowiedz
0
0