UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Xxxend - W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej brało udział 13 strażaków.
@Xxxend - W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej brało udział 13 strażaków.