UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Xxxend - W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej brało udział 13 strażaków.


Anuluj