135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Drzewo - Da się jeszcze tak urzekła mnie twoja historia zdania przejazdy
Rusek (2020.01.03)
@Rusek - Prawojazdy
Rusek (2020.01.03)
Nie musisz przedstawiać swojej historii
Gdyby miała prawko za loda to by jej zabrali a nie dali mandat. Najwidoczniej nie była to jej wina, ze nie zabrali tylko dali mandat karny. Lody to Ty robisz swojemu ojcu
Jestem z likwidacji szkód, już sprawdzamy jej logowania do fejsika
Tomasz czernimoksms (2020.01.03)

info

0  
  0
"Najwidoczniej nie była to jej wina, ze nie zabrali tylko dali mandat karny. "- Ciekawa teza !!! Myśl jak piszesz !!!
dobra rada (2020.01.03)
więcej szczęścia niż rozumu
Vice City
(2020.01.03)

info

1  
  0
Zgłoś się do programu zerwane więzi może uda Ci się odnaleźć loda swojego egzaminatora bo widocznie cierpisz z jego braku
Goście (2020.01.03)
Twój stary to diler ściero