A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Drzewo - Da się jeszcze tak urzekła mnie twoja historia zdania przejazdy
@Rusek - Prawojazdy
Nie musisz przedstawiać swojej historii
Gdyby miała prawko za loda to by jej zabrali a nie dali mandat. Najwidoczniej nie była to jej wina, ze nie zabrali tylko dali mandat karny. Lody to Ty robisz swojemu ojcu
Jestem z likwidacji szkód, już sprawdzamy jej logowania do fejsika
"Najwidoczniej nie była to jej wina, ze nie zabrali tylko dali mandat karny. "- Ciekawa teza !!! Myśl jak piszesz !!!
więcej szczęścia niż rozumu
Vice City
Zgłoś się do programu zerwane więzi może uda Ci się odnaleźć loda swojego egzaminatora bo widocznie cierpisz z jego braku
Twój stary to diler ściero