Wybrany wątek opinii
Wczoraj wieczorem coś się na PGR WIKTOROWO działo, było pełno tam niebieskich światełek - straż pożarna, policja i chyba karetka. W tych popieprzonych wiochach stale się coś dzieje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Dla Pana wiadomości panie gość. Kup Pan se okulary żadnej policji i karetki nie było. Owszem była straż ale to z zupełnie innej przyczyny niż Pan sądzi. Że też wszystko kojarzy się Panu tak jednoznacznie. Trza było na rower wsiadać i kilka fotek zrobić. O jezuuuu jak ja nie lubię takich ciekawskich co to sobie wsxystko odpowiedzą. Fuuuuu, bleeee.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Xxxend - Pewnie to samo jak w Bielniku II też PGR podpalili petardami.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Xxxend - Nie robię fotek z takich miejsc jak PGR-y, bo szkoda aparatu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Xxxend - W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej brało udział 13 strażaków.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Xxxend - Czyżby znowu ktoś syfem palił i w kominie osad od tego syfu, co spala się zapalił?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0