Wybrany wątek opinii

"Najwidoczniej nie była to jej wina, ze nie zabrali tylko dali mandat karny. "- Ciekawa teza !!! Myśl jak piszesz !!!
dobra rada (2020.01.03)
A Ty wiesz tyle co zjesz coś nie doczytasz coś głupiego dopiszesz.Wysoki iloraz inteligencji tylko pozazdrościć
Goście (2020.01.03)
Powrót do komentarzy