53
30.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bezpośrednia relacja tylko że prawie bez fonii. Wszystko na migi.
z-b (2019.12.30)

info

9  
  2
Sluchalem przez chwile jak konert zglosil poprawke, porazka kto tam siedzi.Kompromitacja banda nie rada.
Szkoda czasu oglądać ten beton
(2019.12.30)

info

13  
  2
Najlepiej zrzeknijcie się swoich pensji za doprowadzenie do takigo stanu miasta ja bym wam zajął majątki i zesłał do koloni karnej na odrobek
(2019.12.30)

info

17  
  3
najłatwiej podwyższać podatki tyle że to uderzy rykoszetem w to mizernie rozwinięte miasto, to nie jest sposób na rozwój tylko na niedorozwój który widać gołym okiem w Elblągu.
(2019.12.30)

info

10  
  2
Głupie pytanie w sprawie Wróblewskiego ci co go bronią ciekawe za co przecież nasze miasto w którym się urodziłam z roku na rok bardzo niszczeje w tym mieście nic się nie ulepsza ciągle obiecują a nic nie robią a jeszcze kicha na sylwestra wstyd i żenada
Zgelblag (2019.12.30)
TYLE majatku i nieruchomosci rozdane za darmo, rozdawanie posadek po znajomosci i jeszcze mało kasy? Panie prezydencie nie wstyd Panu, mam nadzieje ze zostanie pan rozliczony za stowrzenie komuny w Urzedzie
……. W wyniku zmian w ustawach wprowadzonych przez rząd Polski miasto utraciło około 41,3 mln zł dochodów……. - mówił radny Marek Burkhardt, który przedstawił stanowisko klubu radnych KWW Witolda Wróblewskiego. Hmmmm … interesujące ? Od dzisiaj już to wiem, że to rząd, a nie brak rządu na poziomie samorządu sprawia, że Elbląg traci lub zyskuje … mln w swoim budżecie ! Okazało się, że dotychczas naiwnie uważałem, iż na poziom budżetu Elbląga ma wpływ umiejętność zarządzania nim przez gospodarza Miasta. Przepraszam.
Edmund Szwed (2019.12.30)

info

16  
  5
A ja tak troszkę z innej beczki a mianowicie: Ile zarabia rocznie brutto radny. prezydent. wice. itd aż do najniższego stanowiska. Ile kosztuje utrzymanie całego UM rocznie z rozbiciem na nagrody(za co)jubileuszów kami, 13 itd. PODEJRZEWAM ŻE IDZIE W MILIONY. Wszyscy narzekają że tak źle ciężko i mało zarabiają ale jakoś nikt się nie zwalnia. Żenua
Elg. (2019.12.30)

info

15  
  5
Żenujące to bylo a ten śpiew, Górniak by padła
(2019.12.30)

info

10  
  3