A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezpośrednia relacja tylko że prawie bez fonii. Wszystko na migi.
Sluchalem przez chwile jak konert zglosil poprawke, porazka kto tam siedzi.Kompromitacja banda nie rada.
Szkoda czasu oglądać ten beton
Najlepiej zrzeknijcie się swoich pensji za doprowadzenie do takigo stanu miasta ja bym wam zajął majątki i zesłał do koloni karnej na odrobek
najłatwiej podwyższać podatki tyle że to uderzy rykoszetem w to mizernie rozwinięte miasto, to nie jest sposób na rozwój tylko na niedorozwój który widać gołym okiem w Elblągu.
Głupie pytanie w sprawie Wróblewskiego ci co go bronią ciekawe za co przecież nasze miasto w którym się urodziłam z roku na rok bardzo niszczeje w tym mieście nic się nie ulepsza ciągle obiecują a nic nie robią a jeszcze kicha na sylwestra wstyd i żenada
TYLE majatku i nieruchomosci rozdane za darmo, rozdawanie posadek po znajomosci i jeszcze mało kasy? Panie prezydencie nie wstyd Panu, mam nadzieje ze zostanie pan rozliczony za stowrzenie komuny w Urzedzie
……. W wyniku zmian w ustawach wprowadzonych przez rząd Polski miasto utraciło około 41,3 mln zł dochodów……. - mówił radny Marek Burkhardt, który przedstawił stanowisko klubu radnych KWW Witolda Wróblewskiego.
Hmmmm … interesujące ? Od dzisiaj już to wiem, że to rząd, a nie brak rządu na poziomie samorządu sprawia, że Elbląg traci lub zyskuje … mln w swoim budżecie ! Okazało się, że dotychczas naiwnie uważałem, iż na poziom budżetu Elbląga ma wpływ umiejętność zarządzania nim przez gospodarza Miasta. Przepraszam.
A ja tak troszkę z innej beczki a mianowicie: Ile zarabia rocznie brutto radny. prezydent. wice. itd aż do najniższego stanowiska. Ile kosztuje utrzymanie całego UM rocznie z rozbiciem na nagrody(za co)jubileuszów kami, 13
itd. PODEJRZEWAM ŻE IDZIE W MILIONY. Wszyscy narzekają że tak źle ciężko i mało zarabiają ale jakoś nikt się nie zwalnia. Żenua
Żenujące to bylo a ten śpiew, Górniak by padła