UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupie pytanie w sprawie Wróblewskiego ci co go bronią ciekawe za co przecież nasze miasto w którym się urodziłam z roku na rok bardzo niszczeje w tym mieście nic się nie ulepsza ciągle obiecują a nic nie robią a jeszcze kicha na sylwestra wstyd i żenada
Zgelblag