53
30.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszyscy WON
WC (2019.12.30)

info

13  
  3
W urzędzie zarabia się tak SZAŁOWO że już urzędników dogania najniższa krajowa, więc zapraszam Pana do pracy do UM :-)
.,. (2019.12.30)
Panie szwed brawo !!! Broni pan nas i rozbije sitwe.
Brawo3 (2019.12.30)
Komuchy stare. I emeryci mo
Wiktor39 (2019.12.30)
Trzymamy kciuki za pana e s
Jan2 (2019.12.30)
Sam narod wybieral.
Ewa32 (2019.12.30)
@.,. - Odpowiedz ile kosztuje utrzymanie roczne UM A nie jak zwykle anonimowo, kto cie trzyma na etacie w UM aaaaa nagroda może jubileuszów ka za wieloletnią pracę 13.Jesteś inteligentny/na zwolnij się załóż firmę nie tyraj za grosze. A nie zapraszasz na budżetowy garnuszek
Elg. (2019.12.30)
To trzeba było iść na wybory i wygrać. Ale woleliście chlać, lenie!
(2019.12.30)
@.,. - Dlatego poziom jest bliski zeru a ktos kto ma choc trochę oleju w glowie spiep. .. stamtąd zanim go stlamszą
(2019.12.30)
I nie zdziwie sie, jak mieszkańcy w końcu się zdenerwują..
Carloss (2019.12.30)