A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszyscy WON
W urzędzie zarabia się tak SZAŁOWO że już urzędników dogania najniższa krajowa, więc zapraszam Pana do pracy do UM :-)
Panie szwed brawo !!! Broni pan nas i rozbije sitwe.
Komuchy stare. I emeryci mo
Trzymamy kciuki za pana e s
Sam narod wybieral.
@.,. - Odpowiedz ile kosztuje utrzymanie roczne UM A nie jak zwykle anonimowo, kto cie trzyma na etacie w UM aaaaa nagroda może jubileuszów ka za wieloletnią pracę 13.Jesteś inteligentny/na zwolnij się załóż firmę nie tyraj za grosze. A nie zapraszasz na budżetowy garnuszek
To trzeba było iść na wybory i wygrać. Ale woleliście chlać, lenie!
@.,. - Dlatego poziom jest bliski zeru a ktos kto ma choc trochę oleju w glowie spiep. .. stamtąd zanim go stlamszą
I nie zdziwie sie, jak mieszkańcy w końcu się zdenerwują..