UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja tak troszkę z innej beczki a mianowicie: Ile zarabia rocznie brutto radny. prezydent. wice. itd aż do najniższego stanowiska. Ile kosztuje utrzymanie całego UM rocznie z rozbiciem na nagrody(za co)jubileuszów kami, 13 itd. PODEJRZEWAM ŻE IDZIE W MILIONY. Wszyscy narzekają że tak źle ciężko i mało zarabiają ale jakoś nikt się nie zwalnia. Żenua
Elg.