UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najłatwiej podwyższać podatki tyle że to uderzy rykoszetem w to mizernie rozwinięte miasto, to nie jest sposób na rozwój tylko na niedorozwój który widać gołym okiem w Elblągu.
najłatwiej podwyższać podatki tyle że to uderzy rykoszetem w to mizernie rozwinięte miasto, to nie jest sposób na rozwój tylko na niedorozwój który widać gołym okiem w Elblągu.