UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najłatwiej podwyższać podatki tyle że to uderzy rykoszetem w to mizernie rozwinięte miasto, to nie jest sposób na rozwój tylko na niedorozwój który widać gołym okiem w Elblągu.


Anuluj