UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej zrzeknijcie się swoich pensji za doprowadzenie do takigo stanu miasta ja bym wam zajął majątki i zesłał do koloni karnej na odrobek
Najlepiej zrzeknijcie się swoich pensji za doprowadzenie do takigo stanu miasta ja bym wam zajął majątki i zesłał do koloni karnej na odrobek