UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej zrzeknijcie się swoich pensji za doprowadzenie do takigo stanu miasta ja bym wam zajął majątki i zesłał do koloni karnej na odrobek


Anuluj