UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupie pytanie w sprawie Wróblewskiego ci co go bronią ciekawe za co przecież nasze miasto w którym się urodziłam z roku na rok bardzo niszczeje w tym mieście nic się nie ulepsza ciągle obiecują a nic nie robią a jeszcze kicha na sylwestra wstyd i żenada

Zgelblag

Anuluj