Wybrany wątek opinii

.. .a powyższą treść infoelblag, pomimo wielokrotnej przeze mnie próby jej zmieszczenia, zamieścić nie chce! Hmmm. .. .skąd ta nieżyczliwość wobec Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego ?
Edmund Szwed (2019.12.30)
Głupie pytanie w sprawie Wróblewskiego ci co go bronią ciekawe za co przecież nasze miasto w którym się urodziłam z roku na rok bardzo niszczeje w tym mieście nic się nie ulepsza ciągle obiecują a nic nie robią a jeszcze kicha na sylwestra wstyd i żenada
Zgelblag (2019.12.30)
Powrót do komentarzy