UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja tak troszkę z innej beczki a mianowicie: Ile zarabia rocznie brutto radny. prezydent. wice. itd aż do najniższego stanowiska. Ile kosztuje utrzymanie całego UM rocznie z rozbiciem na nagrody(za co)jubileuszów kami, 13 itd. PODEJRZEWAM ŻE IDZIE W MILIONY. Wszyscy narzekają że tak źle ciężko i mało zarabiają ale jakoś nikt się nie zwalnia. Żenua

Elg.