UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
……. W wyniku zmian w ustawach wprowadzonych przez rząd Polski miasto utraciło około 41,3 mln zł dochodów……. - mówił radny Marek Burkhardt, który przedstawił stanowisko klubu radnych KWW Witolda Wróblewskiego. Hmmmm … interesujące ? Od dzisiaj już to wiem, że to rząd, a nie brak rządu na poziomie samorządu sprawia, że Elbląg traci lub zyskuje … mln w swoim budżecie ! Okazało się, że dotychczas naiwnie uważałem, iż na poziom budżetu Elbląga ma wpływ umiejętność zarządzania nim przez gospodarza Miasta. Przepraszam.
Edmund Szwed