A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nigdy nie słyszałam żeby świadkowie Jehowy kogokolwiek wspierali. Zazwyczaj jeśli są to ludzie jakiegoś wyznania to najczęściej chrześcijanie.
Głupie pytanie zadajesz bo ani Kościół Katolicki a Kościół Zielonoświątkowców nie jest konkurencją, i każdy pomogą bo chce pomagać, a nie rywalizować.
Ale robią to też zielonoswiatkowcy
Szkoda, że Teen Challenge zawłaszczył sobie tak szczytne wydarzenie :-(Z tego co mi wiadomo organizatorów było zdecydowanie więcej, a w artykule o nich ani słowa. Zapewne te osoby same nie upomną się o to by o nich pisać, ale przyzwoitość to przyzwoitość. Kolejny raz wydarzenie wspierał także, finansowo i własną obecnością, senator Jerzy Wcisła z żoną Dorotą; o nich też ani słowa :-(czyżby portel. pl był tubą propagandową pis ? i stosował praktyki ''miłościwie nam panujących''??? Szkoda. Wszystkim uczestnikom i WSZYSTKIM organizatorom - WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Teen Challenge sobie coś zawłaszczył?
No chyba ma pani jakiś problem.
Każdego piątku są ci ludzie,czy deszcz,upały,mrozy.
Oni są od 5 lat na tym właśnie dworcu.
Znam ich od samego początku i nigdy nie zawłaszczyli sobie jakiegoś wydarzenia,a w szczególności tego spotkania.
Wszystkie osoby z Teen Challenge są skromnymi osobami.
Co ich przyświeca ,to miłość do drugiej osoby,a nie zbierać pochwały.
Było wiele portali społecznościowych, napewno będą opisywać o tym spotkaniu.
Na spotkaniach piątkowych,wigillijnym,Pan Jezus jest jedynym gospodarzem,i tylko On odbiera chwałę za wszystko dobre co się tam dzieje.Błogosławionego czasu świąt i kazdego dnia codziennego,by przeżywac go z Panem Bogiem,Jego jesteśmy stworzeniem więc raduj się cała ziemio,raduj się Elblągu.
Niech idą, chcesz też mogłeś iść, jeśli uważasz się za samotnego lub bezdomnego - na tym polega ta "akcja", że nikt nikomu do portfela nie zagląda, potrzebujesz możesz korzystać.
Pięciu bezdomnych, reszta nieroby i cwaniak.
Pomoc to jedno a nawiedzenie to drugie !
''Cieszę się że każdy podaje mi rękę ''- mówi bezdomny. Jak niewiele innym potrzeba do szczęścia do wiary w drugiego człowieka. I chyba o to chodzi w tym naszym życiu. ..