UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teen Challenge sobie coś zawłaszczył? No chyba ma pani jakiś problem. Każdego piątku są ci ludzie,czy deszcz,upały,mrozy. Oni są od 5 lat na tym właśnie dworcu. Znam ich od samego początku i nigdy nie zawłaszczyli sobie jakiegoś wydarzenia,a w szczególności tego spotkania. Wszystkie osoby z Teen Challenge są skromnymi osobami. Co ich przyświeca ,to miłość do drugiej osoby,a nie zbierać pochwały. Było wiele portali społecznościowych, napewno będą opisywać o tym spotkaniu.
Ahh