UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na spotkaniach piątkowych,wigillijnym,Pan Jezus jest jedynym gospodarzem,i tylko On odbiera chwałę za wszystko dobre co się tam dzieje.Błogosławionego czasu świąt i kazdego dnia codziennego,by przeżywac go z Panem Bogiem,Jego jesteśmy stworzeniem więc raduj się cała ziemio,raduj się Elblągu.
1234