UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na spotkaniach piątkowych,wigillijnym,Pan Jezus jest jedynym gospodarzem,i tylko On odbiera chwałę za wszystko dobre co się tam dzieje.Błogosławionego czasu świąt i kazdego dnia codziennego,by przeżywac go z Panem Bogiem,Jego jesteśmy stworzeniem więc raduj się cała ziemio,raduj się Elblągu.

1234

Anuluj