Wybrany wątek opinii

Szkoda, że Teen Challenge zawłaszczył sobie tak szczytne wydarzenie :-(Z tego co mi wiadomo organizatorów było zdecydowanie więcej, a w artykule o nich ani słowa. Zapewne te osoby same nie upomną się o to by o nich pisać, ale przyzwoitość to przyzwoitość. Kolejny raz wydarzenie wspierał także, finansowo i własną obecnością, senator Jerzy Wcisła z żoną Dorotą; o nich też ani słowa :-(czyżby portel. pl był tubą propagandową pis ? i stosował praktyki ''miłościwie nam panujących''??? Szkoda. Wszystkim uczestnikom i WSZYSTKIM organizatorom - WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Ala ma Asa. (2019.12.21)
Teen Challenge sobie coś zawłaszczył? No chyba ma pani jakiś problem. Każdego piątku są ci ludzie,czy deszcz,upały,mrozy. Oni są od 5 lat na tym właśnie dworcu. Znam ich od samego początku i nigdy nie zawłaszczyli sobie jakiegoś wydarzenia,a w szczególności tego spotkania. Wszystkie osoby z Teen Challenge są skromnymi osobami. Co ich przyświeca ,to miłość do drugiej osoby,a nie zbierać pochwały. Było wiele portali społecznościowych, napewno będą opisywać o tym spotkaniu.
Ahh (2019.12.21)
Powrót do komentarzy