UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teen Challenge sobie coś zawłaszczył? No chyba ma pani jakiś problem. Każdego piątku są ci ludzie,czy deszcz,upały,mrozy. Oni są od 5 lat na tym właśnie dworcu. Znam ich od samego początku i nigdy nie zawłaszczyli sobie jakiegoś wydarzenia,a w szczególności tego spotkania. Wszystkie osoby z Teen Challenge są skromnymi osobami. Co ich przyświeca ,to miłość do drugiej osoby,a nie zbierać pochwały. Było wiele portali społecznościowych, napewno będą opisywać o tym spotkaniu.
Ahh