56
20.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Wpłatomaty "mają się dobrze na kilka lat, wiele weszło w miejsce Słupów.
Kryśka 1.2.3 poparcie . (2019.12.20)

info

12  
  5
Prawdziwe
(2019.12.20)
@Apel do wpłatomatów - Mówią na mieście, że wodzu miał specjalne, świąteczne spotkanie ze słupami. .. .
(2019.12.20)
Widac jak katol' - to koniecznie musi dowalic- musli byc - moja , mojszza i jeszcze mojsza,ot taki zyczliwy z mosierdzia wlasnej religii i q....go charakteru.
Wolnyaleszczesliwy (2019.12.21)
God bless
Z Braniewa (2019.12.21)

info

5  
  0
Poland Great Again
Donald J. Trump (2019.12.21)

info

6  
  0
Może warto było by umòwić się na wizytę u lekarza specjalisty?
Ktośzpółnocy (2019.12.21)
Golonka i Podmoskiewskiye Wiecziera też były.
(2019.12.21)
Dziękujemy wraz z moją żoną,że mogliśmy być wczoraj na spotkaniu. Byliśmy tam pierwszy raz, Widząc uśmiechnięte twarze ludzi,którzy nas przywitali, mówiąc dobrze że jesteś. To było dla nas bardzo miłe i zaskakujące. Czuliśmy się tam bardzo dobrze. Jestem alkoholikiem,i chcę zmienić swoje życie. Słyszeliśmy że są tacy ludzie po przejściach, żeby porozmawiać z nimi. Znajomi mówili że to świadkowie Jehowy. I nigdy nie poszedłem. Wczoraj byłem i usłyszałem co mówili i o kim mówili. Mówili o Jezusie, że to zbawiciel świata, że to nadzieja dla mnie i mojej rodziny. I to nie są świadkowie Jehowy,to są wspaniali ludzie którzy ,bardzo kochają pana Boga. Dziękuje że mogłem być z moją żoną. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Przepraszam, że źle o was myślałem. Jak stanę na nogi ,też chciałbym pomagać innym,lecz to jest napewno długi proces. P.S Nie piszcie ludziska bzdurnych komentarzy.
Mateusz i Daria (2019.12.21)
I to są jedyne i odpowiednie słowa pod tym artykułem. A wszystkim głupio złośliwym, jajcarzom, fałszywie zatroskanym kondycją kościoła katolickiego i małolatom muszącym 'coś'dopisać, chwili refleksji i też dobrych świąt Bożego Narodzenia.
(2019.12.21)