A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Wpłatomaty "mają się dobrze na kilka lat, wiele weszło w miejsce Słupów.
Prawdziwe
@Apel do wpłatomatów - Mówią na mieście, że wodzu miał specjalne, świąteczne spotkanie ze słupami. .. .
Widac jak katol' - to koniecznie musi dowalic- musli byc - moja , mojszza i jeszcze mojsza,ot taki zyczliwy z mosierdzia wlasnej religii i q....go charakteru.
God bless
Poland Great Again
Może warto było by umòwić się na wizytę u lekarza specjalisty?
Golonka i Podmoskiewskiye Wiecziera też były.
Dziękujemy wraz z moją żoną,że mogliśmy być wczoraj na spotkaniu.
Byliśmy tam pierwszy raz,
Widząc uśmiechnięte twarze ludzi,którzy nas przywitali, mówiąc dobrze że jesteś.
To było dla nas bardzo miłe i zaskakujące.
Czuliśmy się tam bardzo dobrze.
Jestem alkoholikiem,i chcę zmienić swoje życie.
Słyszeliśmy że są tacy ludzie po przejściach, żeby porozmawiać z nimi.
Znajomi mówili że to świadkowie Jehowy.
I nigdy nie poszedłem.
Wczoraj byłem i usłyszałem co mówili i o kim mówili.
Mówili o Jezusie, że to zbawiciel świata, że to nadzieja dla mnie i mojej rodziny.
I to nie są świadkowie Jehowy,to są wspaniali ludzie którzy ,bardzo kochają pana Boga.
Dziękuje że mogłem być z moją żoną.
Jesteście wspaniałymi ludźmi.
Przepraszam, że źle o was myślałem.
Jak stanę na nogi ,też chciałbym pomagać innym,lecz to jest napewno długi proces.
P.S
Nie piszcie ludziska bzdurnych komentarzy.
I to są jedyne i odpowiednie słowa pod tym artykułem. A wszystkim głupio złośliwym, jajcarzom, fałszywie zatroskanym kondycją kościoła katolickiego i małolatom muszącym 'coś'dopisać, chwili refleksji i też dobrych świąt Bożego Narodzenia.