UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
''Cieszę się że każdy podaje mi rękę ''- mówi bezdomny. Jak niewiele innym potrzeba do szczęścia do wiary w drugiego człowieka. I chyba o to chodzi w tym naszym życiu. ..
''Cieszę się że każdy podaje mi rękę ''- mówi bezdomny. Jak niewiele innym potrzeba do szczęścia do wiary w drugiego człowieka. I chyba o to chodzi w tym naszym życiu. ..