UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

''Cieszę się że każdy podaje mi rękę ''- mówi bezdomny. Jak niewiele innym potrzeba do szczęścia do wiary w drugiego człowieka. I chyba o to chodzi w tym naszym życiu. ..


Anuluj