56
20.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A pozwolenie na wykorzystanie placu na tą impreze UM wydał, czy samowolka ?
(2019.12.21)

info

3  
  5
Za Twoje nie jedzą
(2019.12.21)
A ja od Wilka nie przyjmuję żadnych życzeń, tym bardziej świątecznych. Nie moja liga, niech je śle swojemu guru heheheheh
nieelblążanin (2019.12.21)

info

1  
  5
Wigilia 20 grudnia? Czyli co, w tym roku Boże narodzenie obchodzone jest 21 i 22 grudnia?
Maryja (2019.12.21)

info

2  
  3
Czy można było przyjechac samochodami z garkami na jedzienie tak jak elblążanie zrobili na świątecznych spotkaniach na Starym Miescie ?
autoch (2019.12.21)

info

2  
  1
Czy to katolik ,czy zielonoswiatkowiec,czy ewangelik,czy Chrystusowy. Czy tak naprawdę czy to jest ważne?. Ważne jest podać drugiemu dłoń, pomóc , wesprzeć.
Ania q (2019.12.21)
a dlaczego Wigilia nie jest robiona w Wigilię tylko w innych terminach? to co robi Wroblewski i reszra, to nie jest żadna Wigilia tylko jakaś podróba prymitywna, Wigilia jest raz w roku i jeśli ktoś w tum dniu nie ma czasu dla ludzi w potrzebie to niech się je...e, skończcie hipokryci i tymi pseudowigiliami, skoro jesteście wszyscy tacy miłisierni to zróbcie 24 grudnia Wigilię, w czym.problem, co Wam przeszkadza?
stop hipokryzji (2019.12.21)
Proponuję czytać artykuł ze zrozumieniem,tradycyjnie od paru lat spotkania piątkowe organizuje Teen Challange,a w ostatnim spotkaniu dołączyli inni jako wolontariat.....
pomyslnieboli (2019.12.21)

info

3  
  0
wigilia czego? slusznie tu napisano, że to było piątkowe sptkanie i ok, wielkie dzięki za pracę i miłosierdzie, czas aby ludzie wykluczeni przestali być wykluczani nawet z takich rzeczy jak Wigilia, dla nich Wigilia też jest 24 grudnia tak jak wszystkich innych ludzi na tej ziemi, bardzo proszę skończyć z utrwalaniem ich wykluczenia poprzez orgdnixowanie im reklamowych medialnych hucp pod nazwą wigilia, to jest tak jakby im napluć w twarz,
Stereo (2019.12.21)

info

0  
  2
wy komuchy nie kumacie o co w ogóle chodzi i rozumiem wasze minusy i wspólczuję wam wiligie h.j wie czego co je obchodzicie przed Wigilią Bożego Narodzenia,
biurre (2019.12.21)