A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A pozwolenie na wykorzystanie placu na tą impreze UM wydał, czy samowolka ?
Za Twoje nie jedzą
A ja od Wilka nie przyjmuję żadnych życzeń, tym bardziej świątecznych. Nie moja liga, niech je śle swojemu guru heheheheh
Wigilia 20 grudnia? Czyli co, w tym roku Boże narodzenie obchodzone jest 21 i 22 grudnia?
Czy można było przyjechac samochodami z garkami na jedzienie tak jak elblążanie zrobili na świątecznych spotkaniach na Starym Miescie ?
Czy to katolik ,czy zielonoswiatkowiec,czy ewangelik,czy Chrystusowy.
Czy tak naprawdę czy to jest ważne?.
Ważne jest podać drugiemu dłoń, pomóc , wesprzeć.
a dlaczego Wigilia nie jest robiona w Wigilię tylko w innych terminach? to co robi Wroblewski i reszra, to nie jest żadna Wigilia tylko jakaś podróba prymitywna, Wigilia jest raz w roku i jeśli ktoś w tum dniu nie ma czasu dla ludzi w potrzebie to niech się je...e, skończcie hipokryci i tymi pseudowigiliami, skoro jesteście wszyscy tacy miłisierni to zróbcie 24 grudnia Wigilię, w czym.problem, co Wam przeszkadza?
Proponuję czytać artykuł ze zrozumieniem,tradycyjnie od paru lat spotkania piątkowe organizuje Teen Challange,a w ostatnim spotkaniu dołączyli inni jako wolontariat.....
wigilia czego? slusznie tu napisano, że to było piątkowe sptkanie i ok, wielkie dzięki za pracę i miłosierdzie, czas aby ludzie wykluczeni przestali być wykluczani nawet z takich rzeczy jak Wigilia, dla nich Wigilia też jest 24 grudnia tak jak wszystkich innych ludzi na tej ziemi, bardzo proszę skończyć z utrwalaniem ich wykluczenia poprzez orgdnixowanie im reklamowych medialnych hucp pod nazwą wigilia, to jest tak jakby im napluć w twarz,
wy komuchy nie kumacie o co w ogóle chodzi i rozumiem wasze minusy i wspólczuję wam wiligie h.j
wie czego co je obchodzicie przed Wigilią Bożego Narodzenia,