230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Halo halo towarzysze szkoda że mnie z wami nie było ale wypoczywam w sanatorium miłości w Ciechocinku !!! Pozdrawiam wszystkich wszystkich walczących o wolne i nasze stare dobre partyjne sądy i pamiętajcie tylko my młodzież lat 60 wiemy co to dobry wymiar sprawiedliwości !!!!
Kapitan Lolek (2019.12.19)

info

14  
  13
Nikogo nie interesuje czym się twoja rodzina zajmuje...
ulala (2019.12.19)
Towarzysze mam dość życia w kraju w którym władza rozdaje pieniądze i zawłaszcza wolne i niezawisłe sądy brakuje mi porządku na ulicach i patroli MO , ZOMO , ORMO i wszech obecnej SB !!! Gdzie Dziennik Telewizyjny i Trybuna Ludu ???? Gdzie wódeczka vistula i oranżada czerwona w szklanej butelce ??? Gdzie mleczne bary i tanie jatki ??? Gdzie pociągi i kartonowe bileciki ??? Gdzie się podziały tamte prywatki i łatwe sąsiadki ???? Towarzysze trzeba przywrócić tamtą piękną Rzeczpospolitą Ludową !!!!!
Czesław Kiszczenko 2 (2019.12.19)
I Cimoszewicz,czyli trzej muszkieterowie polskich szos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.19)
Banda starych potomkow komunistow boja sie o swoje wladze ...jak moze sędzią wybierać sędziego a nie prezydent.... potem sa takie sytuacje ze jak.nie masz ukladow ,rodziny to nie masz szans pracowac w sądzie..choddz skończyłeś porządna szkole z dobrymi wynikami...wiem co mowie bo znam 2 takie przypadki
sasuad (2019.12.19)
Jak to sie ma do dziesiatkow tysiecy pomordowanych Polakow strzalem w tyl glowy przez lewakow I ich lewixowych dziadkow,moej proporcje mocium panie Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.12.19)
Jek mawial kaszubski klasyk: czerwone mohery.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.19)

info

17  
  10
Żałosny nieinteligetny stworek jesteś
jank (2019.12.19)
Na Białorusi Niech jadą tam bardziej na wschód bo w Grodnie mieszkają pożądani Ludzie
jank (2019.12.19)
Proszę mentor się znalazł. Proponuje dać przykład i samemu zrobić to do czego innych namawiasz.
WaldemarKasta (2019.12.19)