A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Halo halo towarzysze szkoda że mnie z wami nie było ale wypoczywam w sanatorium miłości w Ciechocinku !!! Pozdrawiam wszystkich wszystkich walczących o wolne i nasze stare dobre partyjne sądy i pamiętajcie tylko my młodzież lat 60 wiemy co to dobry wymiar sprawiedliwości !!!!
Nikogo nie interesuje czym się twoja rodzina zajmuje...
Towarzysze mam dość życia w kraju w którym władza rozdaje pieniądze i zawłaszcza wolne i niezawisłe sądy brakuje mi porządku na ulicach i patroli MO , ZOMO , ORMO i wszech obecnej SB !!! Gdzie Dziennik Telewizyjny i Trybuna Ludu ???? Gdzie wódeczka vistula i oranżada czerwona w szklanej butelce ??? Gdzie mleczne bary i tanie jatki ??? Gdzie pociągi i kartonowe bileciki ??? Gdzie się podziały tamte prywatki i łatwe sąsiadki ???? Towarzysze trzeba przywrócić tamtą piękną Rzeczpospolitą Ludową !!!!!
I Cimoszewicz,czyli trzej muszkieterowie polskich szos.Garbusiarz cyklista
Banda starych potomkow komunistow boja sie o swoje wladze ...jak moze sędzią wybierać sędziego a nie prezydent.... potem sa takie sytuacje ze jak.nie masz ukladow ,rodziny to nie masz szans pracowac w sądzie..choddz skończyłeś porządna szkole z dobrymi wynikami...wiem co mowie bo znam 2 takie przypadki
Jak to sie ma do dziesiatkow tysiecy pomordowanych Polakow strzalem w tyl glowy przez lewakow I ich lewixowych dziadkow,moej proporcje mocium panie Garbusiarz cyklista
Jek mawial kaszubski klasyk: czerwone mohery.Garbusiarz cyklista
Żałosny nieinteligetny stworek jesteś
Na Białorusi Niech jadą tam bardziej na wschód bo w Grodnie mieszkają pożądani Ludzie
Proszę mentor się znalazł. Proponuje dać przykład i samemu zrobić to do czego innych namawiasz.