A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Guzik mnie te gorzkie żale obchodzą. Wiwat PiS, wiwat Rząd, wiwat Prezydent. !!!
Biedne elblongi o wypranych mózgach. .. musiał wam chyba sąd nieźle dopiec. .. niech zgadnę, jakiś spory wyrok?
@Bozechronnas - Wspaniale!uciekaj jak najprędzej, zostaną mądrzy i spokojni.
brawo towarzysze jestem z wami
Zlot emerytów UBeckich patrząc po wieku uczest nikow.
„Szable do boju lance w dłoń, bolszewików goń”. Oby te protesty doprowadziły do rozbicia tej bolszewickiej PiSowskiej kasty.
UWAGA: większość komentarzy wychwalających obecna władze pisze jeden maksymalnie 2 płatnych troli PiSowskich.
O jak pięknie, komuchy, lewactwo, nowocześni trzy pokolenia elbląskich czerwonych pająków dziadkowie rodzice i dzieci a może i wnuki. Bronią kasty sędziowskiej swoich komuszo- biznesowych ukladzików, przywilejów sbeckich i ubeckich. Na ruskich czołgach przyjechało w 1945 to czerwone dziadostwo. Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!
Za PiS będziesz miał to czego ci brakuje!
Nie ma komucha i nie ma pisiaka.JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie ten żałosny rząd od władzy.