230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Guzik mnie te gorzkie żale obchodzą. Wiwat PiS, wiwat Rząd, wiwat Prezydent. !!!
(2019.12.19)

info

34  
  13
Biedne elblongi o wypranych mózgach. .. musiał wam chyba sąd nieźle dopiec. .. niech zgadnę, jakiś spory wyrok?
walduśśśś (2019.12.19)
@Bozechronnas - Wspaniale!uciekaj jak najprędzej, zostaną mądrzy i spokojni.
walduśśśś (2019.12.19)
brawo towarzysze jestem z wami
(2019.12.19)

info

5  
  11
Zlot emerytów UBeckich patrząc po wieku uczest nikow.
Roo (2019.12.19)

info

32  
  8
„Szable do boju lance w dłoń, bolszewików goń”. Oby te protesty doprowadziły do rozbicia tej bolszewickiej PiSowskiej kasty.
Kasztelan (2019.12.19)
UWAGA: większość komentarzy wychwalających obecna władze pisze jeden maksymalnie 2 płatnych troli PiSowskich.
Kasztelan (2019.12.19)
O jak pięknie, komuchy, lewactwo, nowocześni trzy pokolenia elbląskich czerwonych pająków dziadkowie rodzice i dzieci a może i wnuki. Bronią kasty sędziowskiej swoich komuszo- biznesowych ukladzików, przywilejów sbeckich i ubeckich. Na ruskich czołgach przyjechało w 1945 to czerwone dziadostwo. Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!
Gość 45 (2019.12.19)
Za PiS będziesz miał to czego ci brakuje!
Vlkl (2019.12.19)
Nie ma komucha i nie ma pisiaka.JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie ten żałosny rząd od władzy.
(2019.12.19)

info

9  
  19