Wybrany wątek opinii
Towarzysze mam dość życia w kraju w którym władza rozdaje pieniądze i zawłaszcza wolne i niezawisłe sądy brakuje mi porządku na ulicach i patroli MO , ZOMO , ORMO i wszech obecnej SB !!! Gdzie Dziennik Telewizyjny i Trybuna Ludu ???? Gdzie wódeczka vistula i oranżada czerwona w szklanej butelce ??? Gdzie mleczne bary i tanie jatki ??? Gdzie pociągi i kartonowe bileciki ??? Gdzie się podziały tamte prywatki i łatwe sąsiadki ???? Towarzysze trzeba przywrócić tamtą piękną Rzeczpospolitą Ludową !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
21
10
Za PiS będziesz miał to czego ci brakuje!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3