UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Halo halo towarzysze szkoda że mnie z wami nie było ale wypoczywam w sanatorium miłości w Ciechocinku !!! Pozdrawiam wszystkich wszystkich walczących o wolne i nasze stare dobre partyjne sądy i pamiętajcie tylko my młodzież lat 60 wiemy co to dobry wymiar sprawiedliwości !!!!
Kapitan Lolek