Wybrany wątek opinii
Macie szczęście że dzisiaj po ulicach nie szlał Najsztub i Durczok :)
Do moderacji
Odpowiedz
140
32
Nie mogli, byli z delegacją dziękczynna pod sądami
Do moderacji
Odpowiedz
23
8
I Cimoszewicz,czyli trzej muszkieterowie polskich szos.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
19
7