Wybrany wątek opinii

Macie szczęście że dzisiaj po ulicach nie szlał Najsztub i Durczok :)
ich nie ruszać (2019.12.18)
Nie mogli, byli z delegacją dziękczynna pod sądami
(2019.12.18)
I Cimoszewicz,czyli trzej muszkieterowie polskich szos.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.19)
Powrót do komentarzy