UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Banda starych potomkow komunistow boja sie o swoje wladze ...jak moze sędzią wybierać sędziego a nie prezydent.... potem sa takie sytuacje ze jak.nie masz ukladow ,rodziny to nie masz szans pracowac w sądzie..choddz skończyłeś porządna szkole z dobrymi wynikami...wiem co mowie bo znam 2 takie przypadki
sasuad