Wybrany wątek opinii
Banda starych potomkow komunistow boja sie o swoje wladze ...jak moze sędzią wybierać sędziego a nie prezydent.... potem sa takie sytuacje ze jak.nie masz ukladow ,rodziny to nie masz szans pracowac w sądzie..choddz skończyłeś porządna szkole z dobrymi wynikami...wiem co mowie bo znam 2 takie przypadki
Do moderacji
Odpowiedz
44
12
Bylam w sądzie na stażu, to az cud ze sie tam dostalam, moze dlatego ze praca typowo: podaj przynies pozamiataj. Pol roku wystarczylo mi zeby zobaczyc co sie tam dzieje i jak rodzinkami wszyscy tam siedza. Juz nawet nie wazne czy mamusia sędziną jest wystarczy ze w biurze siedzi to i masz prace nawet po sredniej szkole.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
"Bylam w sądzie na stażu"- chciał(a)byś być, prawdę napisz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4