UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Halo halo towarzysze szkoda że mnie z wami nie było ale wypoczywam w sanatorium miłości w Ciechocinku !!! Pozdrawiam wszystkich wszystkich walczących o wolne i nasze stare dobre partyjne sądy i pamiętajcie tylko my młodzież lat 60 wiemy co to dobry wymiar sprawiedliwości !!!!
Kapitan Lolek