A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
rozliczyć ub.
Bronic "sondow"moga tylko ci, ktorzy nie mieli z nimi do czynienia - nie maja pojecia jakiej sitwy bronia.
Super komentarz goscia co tez woli Pisolandie , ja tez wole i nie dajmy sie oglupic tym hipokrytom z Unii, co udaja normalnych , swiatlych, a umazani we krwi kolonialnej po uszy, my mamy czyste rece i sumienia i nie potrzebujemy nakazowych limitow na afrykanskich emigrantow, oni teraz przychodza po swoje, to co im zabrano, a niewinne Niemcy, Angole,Hiszpanie,Belgowie niech im teraz oddadza, a nie nam ich wpychaja, i tu popieram naszego pisiorka Kaczynskiego ktory jako jedyny postawil sie Unni na czele z zalosnym Tuskiem ktory siedzial cichutko, by nie stracic fuchy, ot i cala prawda sznowni rodacy --- niepodoba sie Kaczorek -- wybierzcie sobie Donaldka i placcie za wszystkie jej grzechy przez nas niepopelnine
Jak Tusk dojdzie znowu w kraju do wladzy,.. uciekam stad, nie chce dalej tu zyc, dajcie ludziom do reki te ksiazki W. Sumlinskiego, niech narod przejrzy na oczy kto nami rzadzil i dalej chce, macki niemieckich agentow oglupiaja ludzi, wielu juz przeszlo na ich strone, badzmy czujni narodzie nasz kochany, kiedys Rosja, teraz Unia i Ameryka chce sie nami ,ZAOPIEKOWAC.
Do roboty się weźcie.
@Fala - tak, nie podoba mi się kaczorek. .. .a tobie jak się podoba życie w niewoli to są kraje do zasiedlenia : może Białoruś. .. tam wyjedz.
Murem za juszczuszynem, w jakim ja kraju zyje masakra gosciu powinien dozywotnio nie wykonywac zawodu już
Ja zamanifestowalem przy Urnie wyborczej oddając głos na Prawo i Sprawiedliwość !!!
Proszę moich 235 posłów (większość bezwzgledna) o dołączenie do projektu ustawy Art. 339 z Kodeksu karnego prawa niemieckiego, mówiącego o karze od roku do pięciu lat bezwzględnego więzienia dla sędziów łamiących prawo polskie. Jestem osobą uczciwą i praworządną i nie martwię się, że jutro będę Ja. Czekam kiedy sędziowie i prawnicy którzy przyznawali kamienice i reprezentowali 130 letnich spadkobierców pójdą do więzienia !!!
Oj towarzyszu kawa, nie o take Polske walczyliśmy
Brawo organizatorzy, a trolami pisowskimi nie warto się przejmować.