A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kim - Jaki pan, taki kram, jaki prezydent, takie święta. Szkoda ludzi, ale jest król, są tworzenie. Władza absolutna, tylko zapomniał, ze to mieszkańcy wybrali, i to mieszkańcy mogą podziękować. Tak źle to nawet za Grzesia nie było!
"czuć już tę atmosferę Bożego Narodzenia" - TĘ atmosferę? Jakoś nie wydaje mi się, żeby Apostołowie i pierwsi chrześcijanie ubierali choinki, dostawali prezenty od jakiegoś fikcyjnego oblecha w czerwonym dresie i zapewne nigdy nie słyszeli nawet o reniferach. Poza tym, który bóg się narodził? Z tego, co wiem, to Jahwe istniał od zawsze.
konsumpcjonizm religijny, wymyslcie jeszcze z 50 nowych swiat, przedswiat i poswiad, w tym roku swieta obchodzimy w sklepach nie w koscolach
Bigos podobno dobry choć czegoś brakowało,teściowa nosem kręciła a.... nie powinna kręcić po zjedzeniu.;-)
Wesołych: Karuzele są za darmo. .. i co mistrzu? Do Ciebie juz Mikolaj nie przyjdzie.
Super impreza wszystkiego bardzo dużo o do zjedzenia i na prezent aż tak drogo nie jest brawo organizatorzy wiadomo chciało by się gwiazd nie wiadomo jakich ale to wszystko kosztuje nikt za darmo nie będzie śpiewał na scenie dziękuję ochronie w dzień widziałam jak maszerują bardzo pomocni widać że brali udział w niejednych imprezach jak ktoś wie jaka to firma to proszę o informację ciekawe czy Elbląga? Pozdrawiam
@Gość z Olsztyna - Ależ wazeliną polecialo ale to dobrze ze chociaz cos lepszego mamy niz Olsztyn, hahah
ciekawe czy Wróblewski ma badania do nakładania bigosu? Bo tam gdzie powinien tam go nie ma. Cieplej taniej zimy życzę wam
Jak można porownywac gdansk do elblaga???? Macie takie małe móżdzki i tak wąsko myslicie??!!! Tam mieszka prawie pol miliona ludzi!!!!! 4x wiecej niz u nas!!! Do tego zjezdza masa ludzi z gdyni, sopotu i tysiace turystow!!! Nie to co u nas!
Karuzele są akurat za darmo :)