A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zeby czuć atmosferę świąt to trzeba najpierw ją stworzyć a poki co skutecznie ją zepsuto podwyzkami więc niech radni się bawią
Bardzo ładniejest teraz na Starówce.
Wśrod osób sprzedających też słychać opinie, że Gdańsk ma oświetlenie i wystrój.Tylko jaki Gdańsk ma budżet, a jaki my.
Cieszmy się tym co mamy.
biedne miasto, biedny jarmark. .. .. masakra. .. ..
Byłem oglądałem i jest gorszy niż w ubiegłych latach tak bardzo biedno i mała frekwencja
Na miescie bidnie, ciemno, zero oswietleñ świątecznych, szaro, smutno to chyba jakas kpina!jakis w innych miastach i miasteczkach mimo ciezkiej podobno sytuacji wszystko wygląda radośnie! Zero atmosfery świąt!tym co podejmują takie decyzje nic juz do zycia nie trzeba!
Super to w tym roku zorganizowali! A karuzela i atrakcje mega! Oczywiście marudy zawsze muszę sie znaleźć... uważam że jest porównywalny do tego w Gdańsku a nawet więcej atrakcji wiec myślę, że nie mamy co narzekać!
Ale najważniejsze jest to że administrator "nic nie mogę"bawi się. .. w kucharza?
Jeśli ktoś podzieli się wrażeniami z koncertu J. Pietrzaka to będę wdzięczny.
No cóż euforii nie widać
A można będzie posłuchać lub głosić Ewangelię, czy to pogańskie święto neprzewiduje miejsca dla Jezusa?