43
14.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zeby czuć atmosferę świąt to trzeba najpierw ją stworzyć a poki co skutecznie ją zepsuto podwyzkami więc niech radni się bawią
(2019.12.14)

info

22  
  3
Bardzo ładniejest teraz na Starówce. Wśrod osób sprzedających też słychać opinie, że Gdańsk ma oświetlenie i wystrój.Tylko jaki Gdańsk ma budżet, a jaki my. Cieszmy się tym co mamy.
Elblążankaciekawa (2019.12.14)

info

16  
  11
biedne miasto, biedny jarmark. .. .. masakra. .. ..
Halyna. (2019.12.14)

info

11  
  6
Byłem oglądałem i jest gorszy niż w ubiegłych latach tak bardzo biedno i mała frekwencja
kim (2019.12.14)
Na miescie bidnie, ciemno, zero oswietleñ świątecznych, szaro, smutno to chyba jakas kpina!jakis w innych miastach i miasteczkach mimo ciezkiej podobno sytuacji wszystko wygląda radośnie! Zero atmosfery świąt!tym co podejmują takie decyzje nic juz do zycia nie trzeba!
(2019.12.14)

info

16  
  2
Super to w tym roku zorganizowali! A karuzela i atrakcje mega! Oczywiście marudy zawsze muszę sie znaleźć... uważam że jest porównywalny do tego w Gdańsku a nawet więcej atrakcji wiec myślę, że nie mamy co narzekać!
Jestok (2019.12.14)

info

11  
  8
Ale najważniejsze jest to że administrator "nic nie mogę"bawi się. .. w kucharza?
kiki (2019.12.14)

info

11  
  1
Jeśli ktoś podzieli się wrażeniami z koncertu J. Pietrzaka to będę wdzięczny.
góralniskopienny (2019.12.14)

info

4  
  0
No cóż euforii nie widać
(2019.12.14)

info

9  
  0
A można będzie posłuchać lub głosić Ewangelię, czy to pogańskie święto neprzewiduje miejsca dla Jezusa?
Chrześcijanin (2019.12.14)

info

0  
  5