UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gość z Olsztyna - Ależ wazeliną polecialo ale to dobrze ze chociaz cos lepszego mamy niz Olsztyn, hahah
@Gość z Olsztyna - Ależ wazeliną polecialo ale to dobrze ze chociaz cos lepszego mamy niz Olsztyn, hahah