UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kim - Jaki pan, taki kram, jaki prezydent, takie święta. Szkoda ludzi, ale jest król, są tworzenie. Władza absolutna, tylko zapomniał, ze to mieszkańcy wybrali, i to mieszkańcy mogą podziękować. Tak źle to nawet za Grzesia nie było!